Organizacja imprez

Oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, imienin, urodzin, spotkań integracyjnych oraz szkoleń i konferencji. Dysponujemy czterema stylowymi salami: dwoma restauracyjnymi, pubową, bilardową. Zapewniamy smaczną kuchnię i sprawną obsługę.

Wraz z naszym partnerem, Tandem Group proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez outdoorowych. Z nami będą mogli Państwo wziąć udział w konkurencjach, które na co dzień mogą wydawać się niedostępne i niebezpieczne. Lata doświadczeń, praktyka zdobyta podczas służby w pogotowiu górskim, zamiłowanie do sportów przestrzennych, uzależnienie od adrenaliny oraz chęć dzielenia się swoimi pasjami z innymi ludźmi, to wszystko cechy Tandem Group. Wśród atrakcji naszego partnera znajdują się: quady, paintball, tyrolka, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. Oferta jest przygotowana dla zorganizowanych grup włączając w to zapewnienie wsparcia dla imprez integracyjnych. Wraz z usługami gastronomiczno-hotelarskimi zapewnianymi przez Pod Kolumnami aktywne spędzanie czasu na Jurze jest niezapomnianym przeżyciem.

Jeżeli jesteście Państwo pasjonatami jazdy konnej specjalnie dla Was nawiązaliśmy współpracę ze Stadniną Koni w Udorzu. Wszystkich chętnych zapraszamy na jazdę konną. Stadnina oferuje Państwu naukę jazdy konnej od podstaw pod okiem doświadczonych instruktorów. Tym, którzy nieco już poznali tajniki jeździectwa, proponujemy szlifowanie posiadanych umiejętności. Do Państwa dyspozycji oddany jest rozległy parkur. W razie niepogody oraz w zimie korzystać można z krytej ujeżdżalni o wymiarach 18x60m. Dla odważnych Stadnina Koni w Udorzu przygotowała komplet przeszkód, zaś na wszystkich kochających jazdę w terenie czekają malownicze okolice: rozległe łąki, jodłowe i bukowe lasy, wąwozy, urokliwe dolinki i łagodne wzniesienia Jury Krakowsko-Częstochowskiej.Hotel i Restauracja Pod Kolumnami - Jura Krakowsko Częstochowska